Graficar.com.tr’den aracınıza özel konfor seti veya başka bir ürün satın aldıktan sonra, eğer ödeme  yöntemi olarak banka havalesi/EFT seçtiyseniz siparişinizi verdikten sonra bu sayfadan bize yaptığınız ödemeyi belirtmeniz gerekmektedir. Ödeme Bildirim formunu doldurmadan siparişinizin işleme alınması geç gerçekleşebilir veya gerçekleşmeyebilir. Lütfen aşağıdaki formu dikkatlice ödemenizi yaptıktan sonra doldurunuz. Ardından ödemeniz tarafımızca kontrol edilerek siparişiniz onaylanıp size gönderilecektir…

Siparişinizi banka havalesi/EFT yöntemiyle geçtiyseniz, firmamızın banka hesap numaraları sadece size gönderilen e-posta, sipariş sayfası ve sitemizdeki banka hesap numaralarıdır. Lütfen sitemizde yer alan hesap numaralarından başka hesap numarasına ödeme yapmayınız. Aksi takdirde sorumluluk kabul edilmemektedir.

Firmamızın hesap numaraları GARANTİ BANKASI BBVA’ya aittir. Dolayısıyla bankacılık kuralları gereği eğer sizde bir İŞBANKASI hesabından bize HAVALE (aynı bankadan aynı bankaya) ödeme göndermeniz halinde genellikle bir kaç dakika içinde hesaplarımıza ulaşmaktadır. Siz ödeme bildirimini bu sayfadan yaptıktan sonra ödemeniz tarafımızca doğrulanıp genellikle aynı gün siparişiniz işleme alınır.

Ancak farklı bankalardan ödeme göndermeniz halinde (EFT) sadece mesai günleri ve saatleri içerisinde para transferiniz banka hesabımıza ulaşacağından, mesai saatleri dışında, resmi tatillerde vs. yapılan ödemeleriniz ilk iş günü mesai saatlerinde kontrol edilebilecek ve siz ödeme bildirimini bu sayfadan yaptıktan sonra ödemeniz tarafımızca doğrulanıp genellikle aynı gün siparişiniz işleme alınır.

Ödeme Bildirimi Formu

Adınızı Buraya Giriniz
Adınızı giriniz...
Adınızı giriniz...
Soyadınızı Buraya Giriniz
Soyadınızı giriniz...
Soyadınızı giriniz...
Sipariş Numarası Size Gönderilen SMS ve E-Postada yer almaktadır.
Sipariş Numaranızı Giriniz Ör: (#4565) - # İşareti zorunlu değildir.
Sİpariş numaranızı girmeden ödeme bildirimi yapamazsınız.
Sİpariş numaranızı girmeden ödeme bildirimi yapamazsınız.
Telefon numaranızı giriniz... Ör:(05489652233)
Telefon numaranızı girmediniz veya hatalı girdiniz.
Telefon numaranızı girmediniz veya hatalı girdiniz.
Ödeme Tarihi:
Ödeme Yaptığınız Tarihi Seçiniz
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Ödeme Yapılan Tutar:
Ödeme Tutarı Giriniz: Ör: 50 TL
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Güvenlik Doğrulaması
Form güvenliği açısından bu güvenlik doğrulamasını tamamlayınız....

Garanti BBVA Bankası – Hesap Numarası:
671-6294254

Şube: DUDULLU

IBAN:
TR95 0006 2000 6710 0006 2942 54

SWIFT CODE: TGBATRISXXX

ALICI ADI SOYADI:
ENGİN YILDIZ

Diğer para birimindeki hesaplarımızı görmek için buraya tıklayınız.

Ödeme bildirimi formunda size sorulan sipariş numarası siparişinizi oluşturduktan sonra size SMS, E-Posta ve siparişinizin bize ulaştığına dair sayfada yer almaktadır. Genellikle başında # sembolü ile yer alır. Örnek Sipariş Numarası: #4566

Formda yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmeniz gerekmektedir. Hatalı veya tutarsız bilgilere dair yapılan ödeme bildirimleri dikkate alınmayacak. Dolayısıyla ödemeniz onaylanmayacaktır. İsim soyisim, ödeme tarih ve saatlerini, sipariş numaranızı lütfen doğru giriniz.

0

Ana Menü

Sohbet Başlat!
Whatsapp hattımız ile yardımcı olalım...
Merhaba! Bana Yardımcı Olabilir misiniz?